Indul az Euroliga, világranglistán az ETO FC!
Az év vége, az ünnepek közeledtével, két olyan remek hírt is kapott az ETO FC Győr élvonalbeli női labdarúgócsapata, amelyet szép ajándékként, betehet a klub karácsonyfája alá.
Az év vége, az ünnepek közeledtével, két olyan remek hírt is kapott az ETO FC Győr élvonalbeli női labdarúgócsapata, amelyet szép ajándékként, betehet a klub karácsonyfája alá.
Az UEFA-nál több jövői évi női sorozat sorsolását is megtartották, a magyar felnőtt –, és utánpótlás válogatottaknál több ETO-játékos is érdekelt lesz. A felnőttek a Nemzetek Ligájában az A-ligába jutásért küzdenek, míg az U19-es és az U17-es válogatott az A-ligában lép pályára, ahol a tét, az Európa-bajnokság döntőjébe kerülés
Idei utolsó bajnoki mérkőzésén a néhol viharos szél sem zavarta az ETO FC Győr élvonalbeli női labdarúgócsapatát, amely remek játékkal, 6-0-ra legyőzte a Soroksár együttesét.
A Simple Női Liga 12. fordulójában csapatunk a Soroksár gárdáját fogadta az őszi szezon utolsó mérkőzésén, ahol magabiztos győzelmet aratott, így a 2. helyről várhatja a tavaszi folytatást.
Szombaton 13 órakor hazai környezetben („kemping-pálya”), a Soroksár együttesét fogadja az ETO FC Győr NB I-es női labdarúgócsapata, amely győzelme esetén, a bajnoki döntőt érő második helyen telelne.
A Puskás Akadémiától több szempontból is balszerencsés körülmények között elszenvedett hétközi vereséget követően, Szekszárdon fölényes győzelmet aratott az ETO FC Győr élvonalbeli női labdarúgócsapata, amely így továbbra is a bajnoki döntőt érő második helyen áll.
Női labdarúgócsapatunk 5-0-ra nyert a Simple Női Liga 11. fordulójában.
A Simple Női Liga 10. fordulójában csapatunk a Puskás Akadémia gárdáját fogadta az ETO Stadionban, ahol a vendégek az első félidőben szerzett góllal hazavitték a három pontot.
Ma 15 órától a stadionba érkező ETO-szurkolók a pályán az élvonalbeli női labdarúgókkal, a lelátón pedig a listavezető NB II-es férfi játékosokkal találkozhatnak.
Az ETO FC Győr szurkolói délutánt tart, amelyre nagy szeretettel várja a stadionba a győri és Győr környéki iskolákat, szurkolói csoportokat, baráti és céges társaságokat!